Merr flakë makina brenda parkingut të një pallati në Tiranë

26 mars 17:00

Një automjet është përfshirë nga flakët brenda parkimit të një pallati pranë Ish-parkut të autobusëve në Tiranë.

Sakaq, policia ka nisur hetimet, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duke pritur dhe ndoshta duke u frikësuar nga mbështetja perëndimore…