“Mësova burrin se si të puthte” (Foto)

04 mars 17:32

Ashley Graham është e martuar me Justin Ervin që nga viti 2010 dhe tani ka zbuluar se i është dashur që ta stërvitë bashkëshortin e saj, pasi ai nuk ishte i mirë në puthje.

Modelja 30-vjeçare ka thënë për “Stellar” se bashkëshorti i saj nuk ka qenë i mirë në puthje: “Nuk ishte fare i mirë, por tani është shumë i mirë. Aq i mirë sa e kam harruar sa i keq ka qenë për të puthur”.

Graham ka zbuluar edhe sekretin që një martesë të funksionojë: “Kurrë nuk qëndrojmë larg njëri-tjetrit për më shumë se dy javë”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të rinjtë e Komunës së Skenderajt nuk shohin shumë perspektivë…