Messi e dëshiron Alaban në “Camp Nou”

06 shkurt 13:40

Lionel Messi ia ka dorëzuar drejtuesve të Barcelonës një listë të ngushtë me tre lojtarë të cilët ai dëshiron t’i shohë në “Camp Nou” gjatë verës, raporton “Don Balon”.

Në mesin e tyre raportohet të jetë edhe mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba. Emrat tjerë në listën e dëshirave të Messit thuhet të jenë Marcos Alonso i Chelseat dhe Jose Gaya i Valencias.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka themeluar Inspektoratin e…