Messi shpëton Barcelonën nga humbja

31 mars 22:42

Lionel Messi e ka shpëtuar Barcelonën nga humbja, pasi e shënoi golin e barazimit në ndeshjen ndaj Sevillës, e cila përfundoi me rezultat 2-2.

Skuadra e Sevillës shënoi dy gola nëpërmjet Vazquez (36) dhe Muriel (50), kurse për mysafirët shënuan Suarez (88) dhe Messi (89). Më këtë barazim Barcelona është edhe më afër titullit në La Liga.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Politiologu, Ramush Tahiri, ka folur rreth daljes së Listës Serbe…