Milani e shkatërroi Spalin

10 shkurt 16:55

Skuadra e Milanit i është rikthyer fitoreve në Seria A, pasi sot e mposhti Spalin me rezultat bindës 0-4.

Patrick Cutrone e shënoi golin e parë në minutën e dytë të ndeshjes, kurse edhe goli i dytë u shënua nga ky futbollist. Dy golat e tjerë për Milanin i shënuan Lucas Biglia dhe Fabio Borini.  Derbi i kësaj xhiro në Itali zhvillohet sot në orën 20:45 në mes të Napolit dhe Lazios.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara është duke e…