Miley Cyrus heq ish të dashurit nga “Instagram”-i

07 nëntor 12:01

Miley Cyrus ka hequr ish të dashurin Liam Hemsworth dhe ish të dashurën Kaitlynn Carter nga “Instagram”-i.

Nuk dihet saktësisht kur ka ndodhur kjo, por fansat kanë qenë ata që e kanë vërejtur. As Liam nuk e ndjek këngëtaren, por Kaitlynn vazhdon. Këto lajme vijnë pak orë pasi Kaitlynn foli për lidhjen e saj me Milet.

Kaitlynn dhe Miley u ndanë në shtator, pas një romance njëmuajshe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drake po vazhdon të hapet për jetën me djalin e…