Miley Cyrus ndahet nga Liam Hemsworthi

20 korrik 2018 | 10:59

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëhet me dije se kanë hequr dorë nga martesa e tyre pas fjalosjes rreth periudhës se kur do të krijojnë familje.

Çifti që u fejua në vitin 2012 duket se i ka dhënë fund lidhjes me dëshirën e tyre.

“Ai dëshiron fëmijë dhe nuk dëshiron të vonohet në këtë aspekt të jetës, por nuk është aspak koha që Miley të ketë fëmijë. Ai ka mbetur i zemëruar”, thotë një burim për edicionin australian të revistës “OK!”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëhet me dije se kanë…