Miliarderja e re për pak sa nuk tregoi të pasmet

11 shkurt 13:05

Miliarderja më e re, Kylie Jenner, ka magjepsur të gjithë të dielën mbrëma teksa festoi në “Oscars”.

22-vjeçarja mbërriti në festën e Jay Z dhe Beyonce, duke kërkuar me patjetër vëmendjen e të gjithëve. E për këtë ajo kishte zgjedhur një fustan të gjatë të kuq, i cili vinte me një të çarë të gjatë sa për pak do i tregonte të pasmet.

Gjithashtu yllit televiziv i shkëlqenin bizhuteritë që kishte zgjedhur për t’i kombinuar me fustanin që ktheu nga vetja të gjithë sytë.

Ajo ka marrë me mijëra komplimente në profilin e saj në “Instagram” për paraqitjen e saj të dielën, si dhe me miliona pëlqime në fotot.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk kanë të ndalur kampionia në fuqi e NBA-s, Toronto…