Ministri britanik takohet edhe me ministrin e FSK-së

30 nëntor 2017 | 15:42

Gjatë vizitës së tij në Kosovë, ministri i Forcave të Armatosura të Britanisë së Madhe, Mark Lancaster, është takuar edhe me ministrin e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), Rrustem Berisha.
Ai gjatë ditës është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndonëse kishte premtuar liberalizimin e vizave para se të vijë…