Ministri Mehaj sërish udhëton për në SHBA

04 nëntor 2021 | 11:08

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, sërish është nisur për një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA).

Ministri Mehaj do të merr pjesë në 10-vjetorin e Programin e Partneritetit Ndërshtetëror në mes Kosovës dhe shtetit të Iowas.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka…