Ministrja Hoxha uron futbollistët: Mos u ndalni

20 nëntor 23:24

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka përgëzuar futbollistët e përfaqësueses së Kosovës, por edhe sportdashësit me rastin e fitores bindëse ndaj Azerbajxhanit, me mesazhin: Mos u ndalni!

Postimi i plotë i ministres Hoxha në profilin e saj në Facebook:

“Urime djem, urime sportdashës. Gëzuar fitorja, mos u ndalni!????

Në garën e Ligës së kombeve⚽️, Kosova shkëlqeu në futboll, si asnjë përfaqësuese tjetër në rajon e më gjerë, me lojë, korrektësi dhe rezultate.

Krenare me sukseset e sportistëve tanë!! #ZemraMal #Kosova #DhurataHoxha”

Urime djem, urime sportdashës. Gëzuar fitorja, mos u ndalni!????Në garën e Ligës së kombeve⚽️, Kosova shkëlqeu në…

Gepostet von Dhurata Hoxha am Dienstag, 20. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka…