Ministrja merr n’thua

17 janar 2018 | 11:42

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, për pak nuk rrëzohet teksa po rreshtohej bashkë me kolegët e saj në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë.

Albena Reshitaj merr në thua derisa bashkë me ministrat dhe kryeministrin Ramush Haradinaj po bënin homazhe para bustit Gjergj Kastriotit – Skënderbeu. /KosovaPress/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti i ri i Gjilanit, Edmond Turku, ka thënë se…