Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon sërish dhe poston foton duke…

12 janar 11:50

Modelja e famshme amerikane, Ashley Graham, nuk e ka patur asnjëherë problem që të ekspozojë trupin e saj, pavarësiwsht se është komentuar gjatë ndër vite.

Ajo njihet gjithmonë për tipin e saj të veçantë, e cila flet gjithmonë troç dhe ka vendosur që të mos ndikohet nga kritikat e njerëzve.

Edhe tani që është bërë nënë për herë të parë, Ashely nuk ngurron që të ekspozojë format e saj të kolme. Madje herë pas here tregon edhe “defektet” që i ka lënë shtatzënia.

Me këtë ajo ka dëshirë që t’u japë kurojo të gjitha nënave, që ta duan trupin e tyre si para shtatzënisë ashtu edhe pas. Madje Graham jep edhe mesazhe të tjera, si për shembull mamatë nuk duhet që të kenë komplekse që të ushqejnë fëmijët e tyre me gji në publik.

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Së fundmi, Ashley ka ndarë me fansat në “Instastory” një fotografi ku shfaqet duke i dhënë gji të voglit të saj. Në foton në fjalë gjoksi i saj shfaqet i gjithi i zhveshur dhe ajo nuk e ka aspak problem.

Kjo nuk është hera e parë që bën një veprim të tillë në publik. E pavarësisht se ndjekësit e kanë kritikuar se e bën një gjest të tillë për vëmendjen, duket se Graham nuk i interesojnë aspak kritikat dhe vijon me mendjen e saj.

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Modelja e famshme nuk do t’ia dijë për kritikat, guxon

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë e mbajnë mend serialin e famshëm Seksi dhe…