Modeluesja i jep fund beqarisë, fejohet me të dashurin 16 vjet më të ri

26 dhjetor 2018 | 11:18

Modeluesja e famshme Heidi Klum i ka thënë “po” propozimit të partnerit të saj Tom Kaulitz.

45-vjeçarja ka njoftuar me anë të rrjeteve sociale se ka pranuar propozimin e partnerit duke treguar unazën me diamant. Lidhja mes saj dhe 29-vjeçarit ka nisur në muajin mars.

Tom është një muzikant dhe më parë ka pasur një martesë me Ria Sommerfeld që përfundoi në fillim të këtij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja e famshme Heidi Klum i ka thënë “po” propozimit…