Monica Bellucci vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë (Foto)

14 tetor 2018 | 13:31

Ajo është një nga bukuritë më të përjetshme të Hollywood.

Monica Bellucci ka treguar se vazhdon të mbetet një ikonë në Festivalin e 10-të të Filmit Lumiere në Lyon mbrëmjen e së shtunës.

Modeluesja dukej mjaft elegante dhe “fine” me një fustan mahnitës të me dantella të zeza.

53-vjeçarja ka vënë në pah format e saj perfekte trupore që çdo vajzë do i kishte zili.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njëra ndër gazetat më prestigjioze në Gjermani “Suddetusche Zeitun”, si…