Morena poston video të “nxehtë” në dush

04 maj 11:49
Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare nuk ka të ndalur me provokimet në rrjetet sociale
Bukuroshja ka filluar një pushim më të gjatë në Dubai, e ku nga atje ajo poston foto tepër të nxehta e provokative.
E fundit është një foto ku ajo shihet se i ka hapur këmbët derisa poshtë saj ka bërë një status interesant.
“Për çka është vera”.
Ndërkaq, në një video që ka postuar në Story, Morena duket tepër seksi derisa shfaq të pasmet e saj rrumbullake dhe bën ujë nën dush duke u freskuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori Çun Lajçi është duke u trajtuar në QKUK pas…