Morena provokon me fustanin e hapur deri tek…

19 qershor 2020 | 12:19

Morena Taraku ka vazhduar me foto seksi edhe pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto tepër seksi në rrjetet sociale derisa shihet se ka të veshur një fustan të ngjyrë krem.

Bukuroshja ka vënë në pah kështu gjoksin dhe këmbët e saj seksi.

Foto ka marrë shumë pëlqime por edhe komente nga emra të ndryshëm të estradës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Irani tha të enjten se ka testuar me sukses një…