Morena publikon video të nxehtë në Instagram

26 nëntor 12:20

Këngëtarja Morena Taraku ka treguar edhe  njëherë se është njëra prej vajzave më të bukura në Kosovë

Bukuroshja kosovare ka postuar një video në rrjetet sociale e ku është e veshur me bikine.

Morena ka treguar se sa është e bukur dhe se nga ajo që mund të shihet se edhe pa përdorur fotoshop ka linja të nxehta trupore.

Këngëtarja ka qenë në fokus këtë javë edhe të mediave turke, ku është thënë se ka filluar një lidhje të re dashurie.

Këngëtarja ka qenë në fokus këtë javë edhe të mediave turke, ku është thënë se ka filluar një lidhje të re dashurie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Marco Verrati mund të jetë një nga mesfushorët më të…