Moti sot

23 qershor 08:41

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira konvektive të cilat gjatë ditës parashihen të shoqërohen me riga shiu dhe shkarkime rrufesh.

Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës njofton se vlerat e temperaturave minimale do të lëvizin ndërmjet 12-15 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë mes 25-28 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Pas disa muajsh qetësie, tensionet në Egje janë sërish në…