Moti sot në Kosovë

27 prill 2018 | 08:40

Sot mbi vendin tonë do të mbajë kryesisht mot me diell, kurse temperatura më e lartë e ditës do të arrijë deri në 26 gradë.

Në mëngjes do të ketë re, gjatë ditës kryesisht me diell dhe moti pak më i freskët.

Pasdite dhe në mbrëmje, priten shira lokale, kurse në zonat malore edhe stuhi.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 10 në 16 gradë, dhe ajo më e larta e ditës nga 23 në 26 gradë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministri i FSK-së, Rrustem Berisha, kanë…