Motra e Beyonce, Solange Knowles duket joshëse në shfaqjen e “Gucci”

14 maj 2024 | 15:28

Solange Knowles mahniti të gjithë, teksa mori pjesë në shfaqjen e “Gucci” në Tate Modern të hënën në mbrëmje.

Kantautorja, 37 vjeçe, dukej sensacionale, pasi tregoi figurën e saj mahnitëse me një bluzë të tejdukshme jeshile.

E zbukuruar me dantella të ndërlikuara, ylli u kombinua me një fund të tejdukshëm kaki me shkëlqim, teksa shfaqte kthesat e saj të lakmueshme.

Ylli e kompletoi dukjen me një palë çizme me shkëlqim, ndërsa flokët i kishte natyrale.

Galeria britanike mirëpriti një mori yjesh të hënën në mbrëmje, ndërsa shtëpia italiane e modës “Gucci” hapi shfaqjen e saj “Cruise 2025” në lokalin ikonik të Londrës.

Të ftuar të tjerë, përfshirë Kate Moss, vajzën e saj modele Lila, yllin e muzikës pop Dua Lipa dhe Daisy Edgar-Jones ishin të pranishëm për të festuar koleksionin e ri të markës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale, Blerim Isufaj, ka pritur sot në…