Motrat Kardashian nuk i lënë vend imagjinatës

18 maj 16:03

Trupat e motrave Kardashian-Jenner janë të famshëm në të gjithë botën. Gjoks të madh, flokë të errët dhe buzë të plota, Kim, Kourtney, Khole e Kylie kanë ndërtuar një perandori në ekspozitën e formave trupore.
E pastaj është Kendall, shumë e gjatë dhe e dobët, supermodele me famë botërore, krejtësisht ndryshe nga të tjerat, por po aq sensuale sa ato.

Motrave të famshme u pëlqen që të jenë në qendër të vëmendjes. Ato herë pas here u dërgojnë mesazhe miliona ndjekësve të tyre, që ta duan trupin e tyre. Ka shumë gra që me kalimin e viteve “turpërohen” me trupin e tyre, por motrat Kardashian-Jenner u thonë që ta duan trupin e tyre në çdo moment pasi edhe ashtu janë të bukura e duhet të vlerësohen.

Motrat me famë botërore nuk ngurojnë në asnjë moment që të publikojnë imazhe ku shfaqen me bikini. Madje ndonjëherë aq të vogla për format e tyre, sa rrezikojnë që të tregojnë më shumë seç duhet.
Së fundmi, motrat Kardashian-Jenner janë përqafuar me trendin më të fundit, rrobat e banjës ngjyrë të zezë apo mishi, e duket gjithmonë në super formë.

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Pranverë me bikinit e vogla, motrat Kardashian nuk i lënë vend

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se për shkak…