Munde etjen me ‘Jaffa Champion Orange’

26 prill 2018 | 15:17

Thonë se ngjyra portokalli lidhet shumë me gëzimin dhe kreativitetin. Ky kombinim perfekt pa dyshim se vlen edhe për pijen freskuese, “Jaffa Champion Orange”.

Një gëllënkë nga kjo pije e shijshme mund edhe t’iu motivojë që të përfundoni shumë punë të lëna në gjysmë.
Shija unike e portokallit buron nga miksi i vitaminave dhe mineraleve të shumta brenda një paketimi.

Është e vërtetë se portokalli është një nga frutat më të preferuar të njerëzve, mirëpo “Jaffa Champion Orange” ju siguron që do të bëhet pija e preferuar që në shijimin e parë.

Në këto ditë të këndshme pranvere kur temperaturat vetëm se janë duke u ngritur, sigurohuni që të mbani me vete këtë pije, pasi që duke konsumuar “Jaffa Champion Orange” ju do të mani trupin tuaj të hidratuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka bërë me dije se…