Mural me portretin e Dua Lipës në Malajzi

01 maj 20:40

Këngëtarja me origjinë nga Kosova dhe yll botëror i muzikës, Dua Lipa është bërë pjesë e një murali në Malajzi

Pak ditë para se të mbajë koncertin e saj në Malajzi, një grup artistësh kanë vendosur të bëjnë mural fituesen e “Brit Awards” për sivjet.

Dua është duke mbajtur turnetë e saj muzikor dhe aktualisht po përgatitet për koncertin në Malajzi. Babai i saj Dukagjin Lipa ka postuar një video në “Instagram”, në të cilën shihet fytyra e Duas në një mural.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rafaelo Resort në Shëngjini,  ka hapur konkurs për mjeshtër të…