Muriqi shënon dhe asiston në Turqi (video)

21 shtator 22:04

Sulmuesi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Vedat Muriqi ka shënuar gol dhe ka dhënë një asistim në fitoren 2-1 të Fenerbahçes ndaj Ankaragucu, në kampionatin turk.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka…