Mustafa përkujton ish-deputetin e LDK-së, Smajl Hajdaraj

17 janar 2019 | 11:22

Në-17 vjetorin e vrasjes së ish-deputetit të LDK-së, Smajl Hajdaraj, kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa, e ka përkujtuar atë, duke shprehur dhimbje për humbjen e tij.

“Smajl Hajdaraj ishte deputet e aktivist shembull se si mbrohet liria dhe kultivohet demokracia në vend. Hajdaraj ishte atdhetar i cili nuk kurseu veten deri në ditën e fundit të jetës, dhe humbja e tij nuk është humbje vetëm për familjen e tij por edhe për gjithë Kosovën”, ka thënë Mustafa.

/Epoka e re/

Image result for smajl hajdaraj

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA) kanë kundërshtuar një propozim…