Mustafa thotë se i kanë votat për formimin e qeverisë Hoti

28 prill 15:35

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka konfirmuar se i kanë votat për ta bërë koalicionin LDK-AA-Nisma-Lista Serbe dhe disa parti tjera politike.

Mustafa ka theksuar se bashkë me të nominuarin e kësaj partie për kryeministër, Avdullah Hotin, do të takohet për të diskutuar për punën që është bërë deri më tani për finalizimin e koalicionit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Liberiane…