Mustafa: Viti 2018, sfidues për Kosovën

31 dhjetor 19:00

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa, ka uruar të gjithë qytetarët për festën e Vitit të Ri.

Mustafa ka thënë se viti i ardhshëm do të jetë më sfiduesi për Kosovën.

“Qytetarë të dashur. Viti 2018 do të jetë ndër vitet më sfiduese për Kosovën dhe qytetarët e saj. Uroj të gjejmë rrugën tonē mē të mirë të përbashkët e të na prinë arësyeja! Të jemi të lumtur të gjithë ne! Isa Mustafa”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Prishtinës me rastin e ndërrimit të viteve sot…