Muzikanti i verbër luan në pianon e përfshirë nga zjarri

15 korrik 11:24

Një muzikant rus, i verbër, është filmuar duke interpretuar me piano buzë detit dhe mes zjarrit. Videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

Videoja muzikore, e cila u ngarkua në “YouTube”, tregon Danila Bolshakov, një interpretues nga Shën Petersburg, duke luajtur “H in New England” të Max Richterit në një plazh në Finlandë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në moshën 15-vjeçare Eric White do të mbeste në rrugë…