Nagelsmanni përfundimisht sqaron të ardhmen e Lewandowskit

22 prill 15:05

Vazhdimisht po qarkullojnë zëra se Robert Lewandowski nuk do të rinovojë kontratën e tij me Bayern Munchen dhe Barcelona është shumë pranë marrëveshjes me sulmuesin polak.

Për këto zëra, Julian Nagelsmann ka folur në konferencën për shtyp përpara ndeshjes kundër Borussia Dortmund.

“Lewandowski ka një kontratë me ne dhe ai do ta respektojë atë. Kështu që, ai do të vazhdojë aventurën e tij me ne”, ka thënë Nagelsmann.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve…