Ndërron jetë babai i dëshmorit Afrim Krasniqi nga Malisheva

08 qershor 12:34

Ka ndërruar jetë, Fazli Krasniqi, babai i dëshmorit të kombit, Afrim Krasniqi nga fshati Bardh, Komuna e Malishevës.

Lajmin e ka bërë me dije nipi i tij, Kastrioti.

Ai ka bërë me dije se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 14:00.
Njoftimi i plotë:

“NJOFTIM…

Njoftoj të gjithë shokët, dashamirët se sot më 08.06.2023, në orën 14:00 bëhet varrimi i të ndjerit axhës tonë… Fazli Rrahim Krasniqi.  Baba i dëshmorit AFRIM KRASNIQI. Në varrezat e fsh.Bardhë(Lladroviq) Me pjesëmarrjen tuaj e ndajmë dhimbjen së bashku.. Te Allahit jemi dhe te ai do të kthehemi / ME RESPEKT FAMILJA KRASNIQI”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka marrë pjesë në pritjen…