Ndërron jetë veterani i UÇK-së Naim Krasniqi

19 qershor 2024 | 20:02

Ka ndërruar jetë sot veterani i UÇK-së, Naim Krasniqi nga Prizreni.

Lajmin për vdekjen e kanë bërë me dije familjarët e tij.

Nesër, më 20 qershor, nga ora 16:30 do të mbahen homazhe tek Varrezat e Martirëve në lagjen Tusuz në Prizren.

Njoftim:

Sot me datë 19.06.2024 ndërroi jetë veterani i UÇK-së Naim Abdyl Krasniqi. Homazhet dhe mbledhja komemorative do të mbahen tek Varrezat e Martirëve në lagjen Tusuz në Prizren, duke filluar nga ora 16:30 me datë 20.06.2024.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombëtarja e Gjermanisë po vazhdon me fitore këtë edicion të…