Në karrocën e dasmës së Prince Harryt do të ketë roje të armatosur

05 mars 11:16

Përgatitjet për dasmën e Prince Harryt dhe Meghan Markles janë duke vazhduar.

Raportimi i fundit i medieve të huaja për dasmën mbretërore ka të bëjë me sigurinë e çiftit. “Sun” shkruan se në karrocën e dasmës së çiftit do të ketë roje të armatosur.

Kjo do të bëhet për shkak të evitimit të ndonjë sulmi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është duke e menduar…