Në super formë, Loredana eksperimente në dukje

19 janar 01:19

Reperja ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Loredana, ditë më parë u bë brune duke ngjyrosur flokët e saj ndërsa sot duket më ndryshe.

Sapo ka postuar një fotografi me flokë të gjata bionde dhe po duket më ndryshe se ditët më parë.

Reperja, ka zbuluar edhe tatuazhet e saj të shumta që ka në trup. Ndryshe, Loredana vazhdon të reklamoj produktet e markës e cila pretendohet se tashmë është e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrëmjen e sotme, zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump…