Nëna e Dua Lipës shfaqet fantastike në bikini nga pushimet me familjen (Foto)

14 gusht 2019 | 16:40

Familja e Dua Lipës është duke pushuar në bregdet, por pa këngëtaren.

E nga këto pushime ata janë duke postuar vazhdimisht fotografi nga më të bukurat.

Këto ditë nëna e Rita Orës, Vera ka marrë shumë vëmendje duke e ekspozuar me shumë vetëbesim trupin në bikini të ndryshme, dhe këtë po e bën edhe Anesa.

Nëna e Duas është shfaqur në një palë bikini me ngjyrë të zezë, ndërsa duket me linja të mrekullueshme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, ka…