Nëna shpëton fëmijët në Turqi, i hedh nga dritarja (Video)

26 shkurt 00:26

Një nënë është detyruar të hedhë nga dritarja katër fëmijët e saj, pasi apartamenti ku jetonin u përfshi nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në Esenler të Turqisë.

Nga video e publikuar duket se teksa nëna hidhte fëmijët, poshtë disa burra kishin hapur një batanije për t’i pritur.

Ndërkaq, raportohet që shpëtimi i tyre është bërë me sukses dhe veç dëmeve material nuk ka asnjë të lënduar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një polic në Peru e ka pësuar keq, pasi është…