Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e Sunny Hill Foundation

04 gusht 15:15

Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe babai, njëherit menaxheri i saj, Dukagjin Lipa kanë nënshkruar marrëveshjen për ndërtimin e Sunny Hill Foundation.

Sunny Hill Foundation është një organizatë e bamirësisë që funksionon nën patronazhin e Dua Lipës.“Sunny Hill Foundation është duke krijuar një qendër e muzikës dhe artit në rajon në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës”, thuhet në webfaqen e Sunny Hill Foundation.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rafael Nadal përgatitet për debutimin e tij në turneun Masters…