Nëse blini vilën e Beyonce, do të keni edhe një ‘dhuratë’

17 tetor 12:34

Jay-Z dhe Beyonce kanë vendosur të shesin rezidencën e tyre, pas disa muajsh që u dogj.

Ata po e shesin në çmim prej 4,450,000 dollar.

Për fatlumin që blen këtë shtëpi, do të ketë një dhuratë.

Vila do të lyhet brenda e jashtë sipas dëshirës së atij personi që do ta blej.

Dëmi që ka pësuar pas zjarrit duket të jetë i madh, por që dyshja kanë vendosur ta riparojnë dhe të shesin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qytetarët e Kosovës po e shfrytëzojnë të drejtën për të…