Nëse largohet Kean, Juventusi e rikthen Moraten

24 gusht 2023 | 12:25

Alvaro Morata do të kthehet në Juventus nëse Moise Kean largohet nga Torino, raporton “Sky Sport Italia”.

AC Milan ka shprehur interesim për sulmuesin italiane Kean, derisa “Zonja e Vjetër” është e gatshme ta rikthen Moratën për herë të tretë në karrierë. Për Moise Kean ka interesim edhe nga klubet e Premier Ligës: Fulham dhe Everton.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bekim Haxhiu, ka…