Nexhat Osmani sjell baladën “Pa dashni” (video)

08 shkurt 2018 | 21:58

Këngëtari i njohur, Nexhat Osmani ka publikuar projektin e tij të ri muzikor,  baladën me titull “Pa dashni”.

Tekstin e kësaj balade e shkroi Ghulo, kurse për muzikën dhe orkesterimin janë përkujdesur Granit Gashi dhe Gzim Lazri.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me Ndihmës Sekretarin…