Neymar: Të shënosh është gjithmonë e mirë për vetëbesimin

23 shtator 2019 | 22:57

Neymar vijon të jetë përcaktues për PSG-në, që falë golit të tij mori një tjetër fitore, këtë herë ndaj Lyonit.

“Ishte një ndeshje shumë e vështirë. Lyoni ka ekip shumë të mirë, mbrojnë shumë mirë dhe janë shumë të rrezikshëm në kundërsulm. Nuk ishte ndeshje e përkryer nga ana jonë, por ne u treguam të ashpër dhe konsistentë. Të shënosh është gjithmonë e mirë për vetëbesimin. Shpresoj të vijoj në këtë mënyrë”, ka thënë Neymari.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Çmimi “The Best”, si lojtari më i mirë tek meshkujt…