Neymari mungon ndaj Unitedit

28 janar 16:53

Ylli brazilian Neymar ka pak shanse të luajë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester United.

“Do të jetë shumë e vështirë ta kem të gatshëm Neymarin ndaj Manchesterit. Megjithatë, është ende shumë shpejtë të flasim për një datë rikthimi sepse do të duhet të presim dhe të shohim se si Neymar do të reagojë ndaj trajtimit në mënyrë që të jemi më precizë për kohën se kur do ta kemi të gatshëm”, ka thënë Thomas Tuchel, trajner i PSG-së.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më 4 maj 2016 Banka Qendrore Evropiane pati vendosur që…