Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

15 korrik 11:51

Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë planifikuar ta çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel, shkruajnë mediat e huaja.

Madje, sipas një burimi, ata po planifikojnë edhe krijimin e familjes. “Askush nuk duhet të jetë i surprizuar nëse së shpejti shpërndahen lajmet për një shtatzëni të mundshme”, ka thënë ky burim. Më parë, gjatë këtij muaji, ata ishin parë në Portugali, ku edhe kishin festuar ditëlindjen e 45-të të Nicoles.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dafina Zeqiri është ende e dashuruar me Dj Geek. Ka…