Nis mbledhja e dy qeverive në Pejë

26 nëntor 2018 | 10:22

Ka nisur mbledhja e përbashkët e dy qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë në qytetin e Pejës.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është pritur me nderime të larta shtetërore.

Në këtë mbledhje do të nënshkruhen disa marrëveshje mes dy shteteve.

Drejtpërdrejt nga mbledhja e dy qeverive shqiptare ????

Gepostet von KosovaPress am Montag, 26. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka vizituar disa nga projektet…