Nisin punimet në pastrimin e shtratit të Lumbardhit në fshatin Lloqan

02 dhjetor 15:40

Kanë filluar të hënën punimet në pastrimin e shtratit të Lumbardhit të fshatit Lloqan deri në fshatin Rastavicë.

Lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i Komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj.

“Bukurisë që zoti na ka falë në këtë pjesë të vendit tonë, do t’i japim jetë duke investuar, ruajtur dhe mbrojtur”, ka shkruar Ramosaj.

Fotografia e Bashkim Ramosaj

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga Adri Nurellari Në këto ditë të zymta kur shoqëria…