Një burrë në Prishtinë sulmon seksualisht një shtetase të huaj

09 korrik 2024 | 08:53

Është arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prishtinë 08.07.2024-02:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka sulmuar seksualisht viktimën femër shtetase të huaj. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I nxehti afrikan është rikthyer sërish në Shqipëri, por këtë…