Një kukull barbi si Rita Ora

22 gusht 2017 | 09:19

Ajo di si t’i bëjë fansat për vete me dukjen e saj. Këtë herë Rita Ora shfaqet tepër interesante dhe e veçantë. Ajo vjen krejtësisht ndryshe, e veshur me një fustan pink, ku duket si një kukull barbi e vërtetë. Fotografinë këngëtarja e ka postuar në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë komente pozitive nga fansat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga: Shpresë dhe Haqif Mulliqi