Një milion nënshkrime për rikthimin e dizajnit të “Snapchat”

15 shkurt 2018 | 16:31

Një milion persona kanë nënshkruar një peticion përmes së cilit kërkohet nga “Snapchat”,  që të largojë dizajnin më të ri.

Ndryshimet e bëra në këtë aplikacion ishin menduar që të ndanin interaktivitetin me shoqëri nga përmbajtjet komerciale, duke përfshirë yjet dhe personat me influencë.  Themeluesi i “Snapchat”, Evan Spiegel ka deklaruar se përzierja e këtyre dyjave ka kontribuuar për lajme të rreme.

Mirëpo, mijëra përdoruese të “Snapchat”,  kanë thënë se dizajni i ri është i vështirë për t’u përdorë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti Gëzim Gashi është rikthyer në skuadrën e Hajvalisë. Lajmin…