Njëvjeçarja Ami Azizi kështu e feston Ditën e Flamurit (Foto)

27 nëntor 2018 | 10:59

Ami Azizi, një vajzë shqiptare, njëvjeçare, e lindur në Prishtinë, me origjinë nga Bujanoci, duke festuar Kuq e zi Ditën e Flamurit kombëtar shqipëtar.

Ami shihet në këtë foto e ulur në tokë dhe mbi prehërin e saj të vockël ka të shtrirë Flamuri Kuq e zi me shqiponjën dykrenare, duke na kujtuar Marigonën e bukur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës,  872 gjoba…