‘N’Kosovë Show’ nis sezonin e ri me mysafire Leze Qenën

27 janar 21:06

Ka filluar sezoni i ri i emisionit ‘N’Kosovë Show’.

Mysafirja e parë ishte aktorja Leze Qena e cila së fundi shënoi sukses me hitin ‘Lulja në saksi, saksia në lule’.

Mysafirë të tjerë ishin edhe Vëllezërit Gashi për të folur për videon e tyre të re që po bën xhiron në internet.

Shpëtim Haj nga Gjilani dhe Adonisi, një shqiptar i lindur në Suedi janë të ftuarit e tjerë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grua kosovare me dy fëmijë të cilës iu vra…